Wielcy Wojownicy

Wielcy Wojownicy Gra PBF-RPG

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-12-24 23:53:02

Diego Iwel

Pogromca Zła

Zarejestrowany: 2008-12-23
Posty: 30
Punktów :   
złoto: nieskończoność
Aktualny Stan Postaci:: Siedzi na ławce

Arena

http://fotoo.pl/zdjecia/files/2008-12/1cf37d6f.bmp



Na Arenie odbywają sie tylko i wyłącznie walki graczy! Walka powinna być wcześniej zgłoszona do mnie. Walki w Arenie odbywają sie w następujący sposób.
Ruchy postaci odbywają sie pokolei.Na Arenie można poruszać się albo o jedno pole do pzodu albo do tyłu albo w prawo albo w lewo. Jeżeli walczą dwie osoby: np. Gracz1 i Gracz2. Gracz 1 ma 50 życia (hp) a Gracz 2 ma 30 ataku. Jeżeli Gracze zbliżą sie do siebie i Gracz 2 zaatakuje Gracza 1 to odbiera mu 30 życia, zostaje mu dwadziescie. Kapujecie?? Atak lub magia która ma wartość 60 zabiera 60 życia przeciwnikowi.... Wiem, wiem gra jest skomplikowana Broń dystansowa może atakować na odległość 3 pól (a jak gracz ma dużo zręczności np. 20 to ąż pięć pól!! co dziesięć zręczności dochodzi o jedno pole ataku wiecej) a broń bliskodystansowa 1 pole (a jak gracz ma dużo zręczności np. 20 to ąż trzy pola!! co dziesięć zręczności dochodzi o jedno pole ataku wiecej) Z magią jest podobnie do  broni dystansowych, tyle że o jedno pole mniej. (w przypadku zręczności dodatkowe pola dochodzą co 15!) Każdy gracz znajduje sie w oddzielnym rogu areny: 1h, 1a, 6h, 6a. Mogą odbywać sie walki Drużynowe.


Ekwipunek: Anielska Szata, Anielski sztylet

PA:

Siła:1  Zręczność:4  Pomysłowość:6  Czarna Magia:0  Biała Magia:10

Atak Fizyczny: 5 przez pola: 1 Życie: 80 Atak Magiczny: 50

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kimpp.pun.pl www.colobot.pun.pl www.sek510i.pun.pl www.hogwartrpg.pun.pl www.grebocin.pun.pl